دهک  | dehak
0:44:20 - سه‌شنبه 1 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

۶۰۰ میلیارد تومان وام به صنعت دام و طیور پرداخت شد

۶۰۰ میلیارد تومان وام به صنعت دام و طیور پرداخت شد
تهران- ایرنا- مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گفت: از ابتدای امسال بیش از ۶۰۰ میلیارد تومان برای بخش دام تامین مالی شده که حدود ۲۰ تا ۳۰ درصد این رقم در صنعت طیور بوده است.

«اصغر نورالله زاده» روز دوشنبه در حاشیه همایش ملی راهکارهای تحول کسب و کار در صنعت طیور، به طراحی برنامه نرم افزار تلفن همراه با همکاری بخش خصوصی و دانشگاه تهران در صنعت طیور اشاره کرد و افزود: تامین مالی مورد نیاز این صنعت از طریق این برنامه نرم افزاری صورت خواهد گرفت که به کاهش انحراف منابع در این بخش کمک می کند.
نور الله زاده ادامه داد: این برنامه نرم افزاری کمک می کند همه تامین مالی صنعت طیور در خود صنعت مصرف شده و از این صنعت خارج نشود.
وی گفت: همه ذینفعان صنعت طیور تلاش خواهند کرد از این به بعد تمام معاملات خود را از طریق این برنامه نرم افزاری انجام دهند.
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گفت: این موضوع کاهش قیمت برای مصرف کننده را به دنبال دارد و همچنین کاهش ضرر تولید را به دنبال دارد و در نهایت به بهبود رفاه مصرف کننده منجر می شود.
به گزارش ایرنا، همایش ملی تحول در صنعت طیور کشور با هدف بررسی راهکاری کاربردی جدید طراحی شده برای صنعت طیور با حضور فعالان این بخش برگزار شد.
در این همایش مسایل مربوط به پرورش جوجه های یک روزه، دستگاه های نوین جوجه کشی، قیمت و صادرات این محصولات به کشورهای همسایه مورد بحث وبررسی قرار گرفت.
بررسی حمل و نقل نامناسب و غیرتخصصی طیور که باعث تلف سالانه ۱۲ میلیون قطعه جوجه یک روزه با حجم خسارت ۷۶۰ میلیارد تومانی در کشور می شود، از دیگر برنامه های این همایش است.
اقتصام**۹۱۸۶*۲۰۲۵

خبر جدید  نیاز بخش کشاورزی به داده های فضایی از زمین های زراعی


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)