دهک  | dehak
11:25:06 - سه‌شنبه 19 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

۶۵ هزار تن «جو» از آلمان آمد

۶۵ هزار تن «جو» از آلمان آمد
مدیرکل پشتیبانی امور دام استان خوزستان با بیان این‌که ۶۵ هزار تن جو از آلمان به ایران وارد شد، گفت: میزان واردات خوراک دام در سال‌جاری در مقایسه با سال قبل توسط شرکت پشتیبانی دام ۵ برابر افزایش یافته است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، هادی سلامات مدیرکل پشتیبانی امور دام استان خوزستان امروز در حاشیه بازدید از ورود محمولههای بزرگ خوراک دام به کشور، اظهار کرد: حدود ۶۵هزار تن جو از آلمان برای تنظیم بازار نهادههای دامی در بندر امام خمینی ماهشهر تخلیه شد.

وی افزود: این کشتی در چند روز گذشته به کشور وارد شد، ولی بهدلیل وسعت و بزرگی تخلیه آن چند روز بهطول انجامید.

خبر جدید  گفت‌وگوی تصویری با وزیر نیرو؛ هشدار سیلاب در جنوب کشور/ خبر جدید از انتقال آب خزر/ تغییرات در ساختار آب

سلامات گفت: ما در مقایسه با سال گذشته بیش از ۵ برابر افزایش واردات نهادههای دامی داشتیم و سال آینده نیز بیشتر از این میزان واردات انواع نهادهای دام شامل کنجاله سویا، جو و ذرت دامی به کشور وارد میشود.

مدیرکل پشتیبانی امور دام استان خوزستان یادآور شد: هر کشتی روزانه ۸هزار تن خوراک دام تخلیه میکند و در انبارهای این شرکت قرار میگیرد که بخشی از آن بهطور مستقیم پس از تخلیه به آدرس دامداریها و مرغداریها منتقل میشود.

خبر جدید  ۲.۲ میلیون تن گندم از کشاورزان خریداری شد

وی درباره قیمت این نهادههای دامی گفت: قیمت فروش جو و ذرت ۱۵۰۰ و کنجاله سویا ۲۶۰۰ تومان است.

سلامات تصریح کرد: در مقطعی مشکل حملونقل برای ما پیش آمد که چالشهایی در این ارتباط داشتیم اما در حال حاضر مشکلی برای حملونقل نهادها نداریم.

مدیرکل پشتیبانی امور دام استان خوزستان خاطرنشان کرد: سیستم حملونقل نهادها به ۲ شکل روباری و دوم اینکه پس از انبار شدن نهادها توسط شرکتهای حمل ارسال میشود.

خبر جدید  آمار عجیب از مصرف گوشت محروم‌ترین خانوارهای ایرانی؛ ۱کیلو در ۳۶۵ روز!

وی در پایان گفت: ما بهعنوان مسئول تنظیم بازار در بخش خوراک دام، کار خود را انجام میدهیم، اما برخی مشکلات وجود داشت که اکنون برطرف شده است و با کمک بخش خصوصی در این زمینه کار کردیم، اما جو روانی وجود داشت که به شرایط بازار دامن زده بود.

انتهای پیام/*


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)