دهک  | dehak
2:05:47 - یکشنبه 17 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

۲۰ هزار میلیارد ریال برای بخشودگی سود و کارمزد وام کشاورزی تامین شد

۲۰ هزار میلیارد ریال برای بخشودگی سود و کارمزد وام کشاورزی تامین شد
۲۰ هزار میلیارد ریال اعتبار به منظور بخشودگی سود، کارمزد و جرایم تسهیلات دریافتی کشاورزان خسارت دیده از حوادث غیر مترقبه درسال زراعی ۹۷-۹۶ توزیع شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، ۲۰ هزار میلیارد ریال اعتبار به منظور بخشودگی سود، کارمزد و جرایم تسهیلات دریافتی کشاورزان خسارت دیده از حوادث غیر مترقبه درسال زراعی ۹۷-۹۶ توزیع شده است.

مدیرکل دفتر مدیریت بحران و کاهش مخاطرات بخش کشاورزی افزود: این حمایت ۲۰ هزار میلیارد ریالی دولت شامل آن دسته از خسارت دیدگان بخش کشاورزی است که در سال زراعی ۹۷-۹۶ دچار حوادث غیر مترقبه شده اند و سررسید بدهی آنها از ۹۶/۷/۱ تا ۹۷/۱۲/۲۹ است.

خبر جدید  صادرات چای سریلانکا به ایران کاهش یافت

سید محمد موسوی اجرای بند (خ) ماده ۳۳ قانون برنامه ششم توسعه را یکی از راهکارهای اساسی جبران خسارت ناشی از انواع مخاطرات طبیعی مانند خشکسالی ،سرمازدگی، طوفان دانست و اظهار داشت: با پی گیری های مستمر وزیر جهاد کشاورزی و حمایت‌های وزارت کشور، سازمان برنامه و بودجه و بانک مرکزی موضوع بخشودگی سود، کارمزد و جرایم تسهیلات دریافتی این کشاورزان در ۲۱ آذر ماه امسال به تصویب دولت رسید.

خبر جدید  تصویب پرداخت 900 میلیارد تومان برای بازسازی مناطق سیل‌زده /170 هزار شغل از طرح اشتغال روستایی ایجاد شد

وی بار مالی این مصوبه را ۲۰ هزار میلیارد ریال عنوان و تصریح کرد: این مبلغ توسط سازمان برنامه و بودجه تضمین شده و توزیع استانی آن با مشارکت وزارت کشور، وزارت جهاد کشاورزی و بانک مرکزی انجام شده است.

موسوی ادامه داد: پرونده‌های مشمولان این مصوبه باید در کارگروه موضوع بند (خ) ماده ۳۳ قانون برنامه ششم توسعه که در شهرستان‌ها و مرکب از فرماندار هر شهرستان، مدیر جهاد کشاورزی و مدیر بانک عامل ذی ربط است، بررسی شود و پس از تایید از طریق بانک عامل ذی ربط بخشودگی سود، کارمزد و جرایم تسهیلاتی خسارت دیدگان انجام و اصل تسهیلات دریافتی کشاورزان خسارت دیده نیز به مدت سه سال امهال می‌شود.

خبر جدید  مصوبه عجیب دولت برای ترخیص گوشت وارداتی/ وقت وزرا برای چه تصمیماتی گرفته می‌شود؟+سند

انتهای پیام/ب


منبع :: https://www.farsnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)