دهک  | dehak
19:52:30 - سه‌شنبه 11 ژوئن 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

هیات مدیره انجمن صنفی توزیع کنندگان عمده نهاده‌های دام، طیور و آبزیان انتخاب شدند

هیات مدیره انجمن صنفی توزیع کنندگان عمده نهاده‌های دام، طیور و آبزیان انتخاب شدند
انتخابات هیات مدیره «انجمن صنفی توزیع کنندگان عمده نهاده های دام، طیور و آبزیان» دیروز در سازمان مرکزی تعاون روستایی برگزار شد.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، انتخابات هیأت مدیره «انجمن صنفی توزیع کنندگان عمده نهاده‌های دام، طیور و آبزیان» دیروز در محل سازمان مرکزی تعاون روستایی با حضور نمایندگانی از این سازمان، تولیدکنندگان و پیشکسوتان این صنعت برگزار شد.

برای این انتخابات از میان اعضای مجمع ۱۲ نفر کاندیدای هیأت مدیره و ۳ نفر کاندید بازرسی شده بودند که ۵ نفر به عنوان اعضای اصلی هیأت مدیره، دو نفر عضو علی البدل، یک بازرس و یک نفر به عنوان عضو علی البدل بازرسی انتخاب شدند. گفتنی است مدت خدمت اعضای هیأت مدیره ۳ سال و بازرس یکسال است.

در انتخابات هیأت مدیره محسن حافظ با ۴۶ رأی، ابوالفضل طالبی با ۳۸ رأی، نورالدین محمدخانی با ۳۸ رأی، مهدی ملک زاده با ۳۸ رأی و رضا حقیقت پور با ۳۲ رأی به ترتیب نفر اول تا پنجم شدند و علی اسدالله زاده با ۱۶ رأی و امیر ترک نژاد با ۱۰ رأی به عنوان دو عضو علی البدل هیأت مدیره انتخاب شدند.

خبر جدید  افزایش ۴۰ درصدی قیمت نهاده‌های دامی در ١٢روز/تخم‌مرغ گران نمی‌شود

همچنین فواد برزین با ۲۴ رأی به عنوان بازرس اصلی و سید یزدان سرمنری با ۱۸ رأی به عنوان عضو علی البدل بازرسی انتخاب شدند.

حوزه فعالیت انجمن مذکور استان تهران و مدت فعالیت آن نامحدود خواهد بود و هیأت مدیره در جهت تحقق اهداف اساسنامه مجمع گام برمیدارد.

صنفی با نیم قرن سابقه

به گزارش مهر، در ابتدای این مراسم محسن حافظ با بیان اینکه حدود یکماه قبل مصوبه مجمع عمومی صنف صادر شده است، گفت: این صنف بالای ۵۰ سال قدمت دارد.

وی با اشاره به اینکه بیشترین حجم سرمایه گذاری بعد از صنعت نفت در صنعت طیور انجام می‌شود، از حذف عنصر توزیع از زنجیره تولید انتقاد کرد و افزود: متأسفانه برخی مسئولان از این عنصر با القابی مانند واسطه گری و … یاد می‌کنند و برخی سامانه‌ها را جایگزین چنین صنعتی می‌کنند.

لزوم تشکیل یک استارتاپ در صنف

همچنین عباس علی آبادی، عضو هیأت مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی در این برنامه گفت: امروز بنده در جشن تولد یک مجموعه پویا و کارکشته حضور پیدا کرده ام.

وی خطاب به حاضران در جمع افزود: امیدوارم کار شما مقدمه‌ای برای رشد و بلوغ این صنف که در تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی نقش کلیدی و تأثیرگذار دارند، مؤثر باشد.

خبر جدید  افزایش قیمت مرغ به خاطرعدم جوجه‌ریزی در دو ماه گذشته/ قیمت‌ برمی‌گردد

علی آبادی خطاب به اعضای مجمع با بیان اینکه در بازار کسب و کار شما یک حلقه اصلی هستید، تاکید کرد: باید با حلقه‌های قبلی و بعدی خودتان مرتبط باشید تا موفق بمانید.

وی با اشاره به کسب و کارهای استارت آپی که با ۴ حلقه تأمین، تولید، توزیع و بازار به هم وصل می‌شود، افزود: در زنجیره مزرعه تا سفره نیز شما یک حلقه اصلی هستید. ایجاد انجمن شرط لازم است اما کافی نیست شرط کافی با ایجاد یک شرکت استارت آپی یا سامانه در درون انجمن شما ایجاد می‌شود.

علی آبادی با اشاره به سخنان حافظ و انتقاد وی از اینکه سامانه‌ها جایگزین عنصر توزیع شده اند، گفت: همانطور که اشاره کردم این سامانه باید در درون خود انجمن شما جای بگیرد و جایی خارج از آن نباشد.

خبر جدید  احیای وزارت بازرگانی به ضرر بخش کشاورزی تمام می‌شود

وی ادامه داد: چند هفته قبل نیز دولت مصوب کرد شرکت‌های استارت آپی چندسال معافیت مالیاتی داشته باشند که این نیز به نفع شما خواهد بود.

این مقام مسئول با بیان اینکه سرمایه اصلی خود شمایید و واردکننده نیز به تبع شما واردات می‌کند، گفت: باید خیلی سریع رشد کنید و از دوران طفولیت انجمن را به بلوغ برسانید. ساختار شرکت بازرگانی که استارت آپی است را هم دور از ذهنتان نباشد.

وی تاکید کرد: شما باید صاحب شرکت و برندی باشید که ساختار توزیع را مدیریت می‌کند.

علی آبادی تصریح کرد: مأموریت سازمان مرکزی تعاون روستایی هدایت، حمایت و نظارت است باید از ما بخواهید تا برایتان کار انجام دهیم بنابراین هر چقدر بخواهید ما نیز همانقدر برای شما تلاش می‌کنیم.


منبع :: هیات مدیره انجمن صنفی توزیع کنندگان عمده نهاده‌های دام، طیور و آبزیان انتخاب شدند

0/5 (0 نقد و بررسی)