دهک  | dehak
1:49:25 - چهارشنبه 20 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

موافقت اولیه در دولت برای اجرای همسان‌سازی حقوق کارکنان جهاد کشاورزی کسب شد

موافقت اولیه در دولت برای اجرای همسان‌سازی حقوق کارکنان جهاد کشاورزی کسب شد
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی گفت: موافقت اولیه برای اجرای همسان‌سازی حقوق کارکنان وزارت جهاد کشاورزی در دولت انجام شده و به ما قول مساعد برای تصویب داده‌اند و وزیر جهاد هم چند روز پیش نامه‌ای برای تسریع در روند تصویب به دولت نوشت.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، کارکنان بخش کشاورزی پویشی را به عنوان خانواده جهاد کشاورزی در شبکه مجازی راه انداخته‌اند که هزاران عضو دارد و آنها خواهان اجرای فصل ۱۰ قانون مدیریت خدمات کشوری و به عبارتی قانون همسان‌سازی حقوق هستند. 

کارمندان وزارت جهاد کشاورزی با ثبت درخواست‌شان در سامانه فارس من خبرگزاری فارس خواهان پیگیری افزایش حقوق‌شان بر اساس فصل ۱۰ قانون مدیریت خدمات کشوری  شدند. 

خبرگزاری فارس، گزارش‌ها و مصاحبه‌های مختلفی قبلاً در این زمینه انجام داده اما امروز جدیدترین خبر را از معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی را جویا شد.

خبر جدید  ۲۰ کشتی بار وارداتی در سواحل اطراف معطل تخلیه است/ غربیها دروغ می‌گویند که تحریم غذا و دارو نداریم

محمدعلی جوادی در گفت‌وگو با فارس، گفت: در دولت موافقت‌های اولیه با همسان‌سازی حقوق کارکنان وزارت جهاد کشاورزی صورت گرفته و قرار است در جلسه دولت مطرح شود،‌وزیر جهاد کشاورزی هم چند روز پیش نامه‌ای به دولت نوشت و خواستار تسریع در روند تصویب شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی گفت: افزایش حقوق کارکنان وزارت جهاد کشاورزی بر اساس فصل ۱۰ قانون مدیریت خدمات کشوری در دستور کار دولت است و برای ما در زمینه تصویب آن قول مساعد داده‌اند و ما امیدواریم هر چه زودتر در جلسه دولت تصویب شود.

خبر جدید  اضافه شدن یک فروشگاه اینترنتی به توزیع کنندگان گوشت تنظیم بازار/آغاز توزیع از 22 بهمن

وی همچنین گفت: از نظر تصویب مشکلی وجود ندارد اما جاری شدن آن بستگی به بودجه کشور دارد که در این زمینه تنگناهایی است. 

به گفته جوادی، بحث همسان‌سازی حقوق کارکنان کشاورزی در شورای دستمزد مصوب شده، سازمان استخدام کشور و سازمان مدیریت تأیید کرده است و قرار است در جلسه دولت مطرح شود.

خبر جدید  وزارت کشاورزی آمریکا: ایران سال آینده 16.8 میلیون تن گندم تولید می‌کند

این سوژه توسط مخاطبان فارس من درخواست شده و خبرنگار فارس پیگیری کرده است.

انتهای پیام/


منبع :: https://www.farsnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)