دهک  | dehak
1:52:51 - دوشنبه 25 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

مشکل صف‌های گوشت در شورای‌ عالی اقتصادی مطرح شود

مشکل صف‌های گوشت در شورای‌ عالی اقتصادی مطرح شود
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی خطاب به لاریجانی گفت: مشکل صف‌های گوشت در شورای عالی اقتصادی قوای سه‌گانه پیگیری شود.

به گزارش خبرنگار حوزه مجلس گروه سیاسی خبرگزاری آنا، احمد امیرآبادیفراهانی در جلسه علنی مجلس شورای اسلامینوبت سوم امروز و در جریانبررسی بخش هزینهای لایحه بودجه، سخنانی دربارهاصلاح روند توزیع کالاهای اساسی مطرح کرد و گفت: صفهای طولانی گوشت و مرغ و تأمین کالاهای اساسی مشکلاساسی امروز مردم است.

وی افزود:همه میدانند به اندازه کافی ارز در کشور وجود دارد و پشتیبانی ارزی کشور مناسب است و کالا هم به اندازه کافی کشور تولید میشودو کمبودی در این زمینه وجود ندارد، اما همه میدانیم نحوه توزیع این کالاها نامناسب است.

خبر جدید  ممنوعیت صادرات مرغ؛ از دغدغه تأمین معیشت تا نگرانی صادرکنندگان

عضو هیئت رئیسه مجلس با طرح این سؤال که چرا صفهای گوشت و مرغ در کشور ایجاد شده است گفت: مردم بهدلیل توزیع نامناسب و عدم نظارت دولت اعتماد خود را به وضعیت کنونی از دست دادهاند وباید این اعتماد به مردم بازگردد و مردم اطمینان حاصل کنند که وضعیت اقتصادی کشور مناسب است.

خبر جدید  رانت‌خواران به دنبال ایجاد شایعه واردات برنج در فصل برداشت

وی گفت: مردم گرفتارند و مشکلات زیادی دارند؛ قرار بود شهریورماه اقداماتی برای حمایت از وضعیت معیشتی مردم صورت گیرد و آقای نوبخت گفت که شما کاری نکنید،دولت خودش اقدامات لازم را انجام میدهد. اما کاری صورت ندادند. اگر این موضوع در شورای عالی اقتصادی قوای سه گانه پیگیری شود، بنده از طرح پیشنهاد خود منصرف میشوم.

لاریجانی در پاسخ به نماینده مردم قم بیان کرد: بررسی این موضوع قبل از عید مسائلی را در اذهان ایجاد میکند این موضوع در حال حاضر در دست بررسی است تا مشخص شود آیا میتوان بین قوای مختلف راه حلی برای آن یافت؟ لذا اگر اجازه داده شود، پس از پایان بررسی بودجه و در زمان اصلاح ساختاری آن که مد نظر مقام معظم رهبری است، این موضوع مورد بررسی قرار گیرد.

خبر جدید  قیمت منطقی هر کیلو مرغ در بازار کمتر از 14 هزار تومان است

انتهای پیام/۴۰۳۴


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)