دهک  | dehak
2:09:14 - چهارشنبه 20 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

متولی توزیع گوشت دولتی تغییر کرد/ وزارت جهاد کنار رفت

متولی توزیع گوشت دولتی تغییر کرد/ وزارت جهاد کنار رفت
یک مقام مسئول از تغییر متولی توزیع گوشت دولتی خبر داد و گفت: در جلسه‌ای با حضور جهانگیری، وزارت صنعت متولی توزیع گوشت دولتی می‌شود.

به گزارش خبرنگار حوزه بازرگانی گروه اقتصادی خبرگزاری آنا، کمبود برخی اقلام اساسی سبد معیشت خانوار ازجمله گوشت قرمز و مرغ که بهواسطه احتکار و بیتدبیری مسئولان وزارت جهاد کشاورزی و وزارت صنعت، معدن و تجارت ایجاد شده است، موجب شد تا توزیع این اقلام با نرخ دولتی در دستور کار دولت قرار گیرد.

خبر جدید  کاهش نسبی قیمت مرغ در هفته جاری

بر اساس این گزارش، شرکت پشتیبانی امور دام سامانهای را طراحی و آمادهسازی کرد که با همکاری شرکتهای بخش خصوصی از جمله «یخچال»، «مستر قصاب» و «بهروزرسان» همراه بود؛ بنابرایناز مردم دعوت شد تا با ثبتنام اینترنتی و ارائه کد ملی و کد پستی درخواست خود را ارائه کنند.

بنابراعلام مدیرکل شرکت پشتیبانی و امور دام استان تهران روند توزیع آنلاین گوشت میان مردم آغاز شده است.

خبر جدید  صندوق‌های جسورانه ابزار مؤثر برای صاحبان ایده‌ و نخبگان دانشگاهی

به گزارش آنا، روز گذشته جلسهای با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور برگزار شد تا از این پس متولی توزیع اینترنتیگوشت، وزارت صنعت، معدن و تجارت باشد.

دراینباره یک مقام مسئول به خبرنگار آنا گفت: موضوع تغییر متولی توزیع اینترنتی گوشت هنوز به وزارت جهاد کشاورزی ابلاغ نشده است و شرکتهای ارائهدهنده خدمات توزیع همچنان بهکار خود ادامه خواهند داد.

خبر جدید  قیمت پیاز کاهشی شد

انتهای پیام/۴۰۸۳/پ


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)