دهک  | dehak
11:09:51 - دوشنبه 5 آگوست 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

لزوم طراحی مکانیزم کنترل های عرضه-تقاضا

لزوم طراحی مکانیزم کنترل های عرضه-تقاضا
دکتر شیرزاد مدیر عامل سازمان مرکزی تعاون روستایی کشور در جلسه مشترک با مدیر عامل سازمان میادین میوه و تره بار شهر تهران ضمن بیان این مطلب گفت: عمر امواج نوسان زای قیمتی در بخش کشاورزی زیاد نیست و باید بتوانیم با استفاده از مکانیزم کنترل های عرضه-تقاضا؛ این نوسانات را با همکاری یکدیگر مدیریت کنیم. حاشیه های غیر ضرور بازار قیمتی را کاهش داده و فاصله مصرف کننده و تولیدکننده را به حداقل برسانیم.

شعار سال: رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل سازمان مرکزی تعاون روستایی در جلسه ای که با حضور تمامی اتحادیه های کشاورزی و روستایی کشور تشکیل شد گفت: متأسفانه بخشی از اتحادیه ها تجربه همکاری موفقی با سازمان میوه و تره بارندارند، اما ما به دنبال ایجاد یک همکاری پایدار و همه جانبه هستیم تا بتوانیم در تأمین میوه و سبزی و در زمینه راه اندازی غرفه ها و باراندازهای تخصصی مشارکت نمائیم.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان مرکزی تعاون روستایی کشور(پات) دکتر شیرزاد مدیر عامل سازمان مرکزی تعاون روستایی کشور صبح امروز در جلسه مشترک با مدیر عامل سازمان میادین میوه و تره بار شهر تهران ضمن بیان این مطلب گفت: عمر امواج نوسان زای قیمتی در بخش کشاورزی زیاد نیست و باید بتوانیم با استفاده از مکانیزم کنترل های عرضه-تقاضا؛ این نوسانات را با همکاری یکدیگر مدیریت کنیم. حاشیه های غیر ضرور بازار قیمتی را کاهش داده و فاصله مصرف کننده و تولیدکننده را به حداقل برسانیم.

خبر جدید  بهانه‌‌های مختلف برندهای لبنیات برای گران‌فروشی

معاون وزیر جهاد کشاورزی تأکید کرد: متأسفانه بخشی از اتحادیه ها سابقه تاریخی تجربه همکاری موفقی با سازمان میوه و تره بار ندارند اتحادیه های سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران به دنبال غرفه داری نیستند.

وی تأکید کرد: شبکه تعاونی های روستایی و کشاورزی با برخورداری از ظرفیت های مناسب می تواند تأمین کننده محصولات کشاورزی باشد و این در صورتی امکان پذیر است که امکانات بازاری و فضای تخصصی لازم فراهم باشد.

خبر جدید  پیام دکتر حسین شیرزاد به مناسبت روز درختکاری

وی افزود: اتحادیه های بخش کشاورزی تمایل دارند به عنوان تأمین کننده محصولات کشاورزی در فضای عمومی نقش مؤثری را بر عهده بگیرند و خدمات رسانی انجام دهند.

دکتر شیرزاد با اشاره به قول همکاری همه جانبه؛ اظهار کرد: سازمان مرکزی به دنبال یک همکاری متنوع و پایدار بر اساس قراردادها و تفاهم نامه های مشترک است این سازمان با اخذ مجوزهای لازم و سرمایه گذاری در زیرساخت ها می تواند به کمک سازمان میادین در رفع چالش ها مؤثر باشد.

خبر جدید  ورودی سدها 277 درصد افزایش یافت

مدیر عامل سازمان مرکزی تعاون روستایی در ادامه افزود: باید بدانیم که در این راستا نیازمند یک فضای تخصصی متشکل و متمرکز از همه تشکلها با یکپارچگی و اعتبار سنجی واقعی اجاره دادن غرفه ها هستیم.

شعار سال ،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران،تاریخ انتشار:۱۲مرداد۱۳۹۸،کدخبر:۴۷۱۳۰،corc.ir

لزوم طراحی مکانیزم کنترل های عرضه-تقاضا

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)