دِهَک
۱:۵۸:۴۰ - دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

قیمت هر کیلوگرم مرغ تا ۱۵۵۰۰ تومان افزایش یافت

قیمت هر کیلوگرم مرغ تا ۱۵۵۰۰ تومان افزایش یافت
بر اساس اعلام اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی قیمت هرکیلوگرم مرغ در تهران ۱۵۵۰۰ تومان است، درحالی که قیمت یادشده نرخ سقف این محصول به‌حساب می‌آید و در بازار این محصول با قیمت‌های متفاوت و حتی تا ۱۳ هزار تومان نیز به‌فروش می‌رسد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، بر اساس اطلاعیهای که اتحادیه فروشندگانپرنده و ماهی (در تاریخ۹۷/۱۱/۲۷) صادر کردهاست قیمت هر کیلوگرم مرغ گرم در
کشتارگاههای تهران به۱۴۲۵۰ تومان، پخش ۱۴۴۵۰ تومان و در خردهفروشی به۱۵۵۰۰ تومان رسیده این درحالی است که قیمت یادشده، نرخ سقف این محصول بهحساب میآید و در بازار این محصول با قیمتهای متفاوت و حتی تا ۱۳ هزار تومان نیز بهفروش میرسد.

این اتحادیه همچنین قیمت هرکیلوگرم سینه مرغ با کتف را نیز۲۱۰۰۰ تومان، سینه بدون کتف ۲۲۰۰۰ تومان و فیله مرغ را۲۵۰۰۰ تومان اعلام کرده است. در این اطلاعیه همچنین اشاره شده است که قیمتهای اعلامی فوقاستعلامی بوده و آنهامیتوانند با توجه به فاکتور خرید رسمی و با احتساب ۱۰ درصد سود اقدام به فروش نمایند.

بنابراین گزارش، درحالی که مرغ در بازار به این قیمتها بهفروش میرسد،ستاد تنظیم بازار نیز گفته است که قیمت هر کیلوگرم مرغ نباید از ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان بیشتر باشد.

انتهای پیام/*


منبع :: https://www.tasnimnews.com