دهک  | dehak
11:09:40 - دوشنبه 5 آگوست 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

قرق اختصاصی و شکارفروشی ظلم در حق آیندگان است

قرق اختصاصی و شکارفروشی ظلم در حق آیندگان است
بهمن طاهرخانی با انتقاد از فعالیت قرق های اختصاصی و صدور مجوز شکار از سوی سازمان حفاظت محیط زیست، گفت: صدور مجوز شکار و ایجاد قرق اختصاصی کلاه شرعی درست کردن است و سازمان حفاظت محیط زیست به عنوان متولی محیط زیست باید دست از کلاه شرعی برای توجیه شکارفروشی بردارد.

شعار سال: عضو کمیسیون قضایی مجلس ایجاد قرق اختصاصی و شکارفروشی را اوج ظلم در حق آیندگان دانست و گفت: صدور مجوز شکار و شکارفروشی کلاه شرعی درست کردن است.

بهمن طاهرخانی با انتقاد از  فعالیت قرق های اختصاصی و صدور مجوز شکار از سوی سازمان حفاظت محیط زیست، گفت: صدور مجوز شکار و ایجاد قرق اختصاصی کلاه شرعی درست کردن است و سازمان حفاظت محیط زیست به عنوان متولی محیط زیست باید دست از کلاه شرعی برای توجیه شکارفروشی بردارد.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، افزود: حیات وحش جلوه خلقت خداوند و نمادی از زیبایی طبیعت هستند و اگر آسیب ببینند اکوسیستم طبیعت با مشکل مواجه می شود بنابراین باید نهایت اهتمام خود را برای حفظ و احیای نسل آنها داشته باشیم.

خبر جدید  کاشت درخت میوه در بزرگراه‌ها خطر دارد

محیط زیست باید در شکار فروشی تجدید نظر کند

وی با تاکید بر اینکه محیط زیست باید در شکار فروشی تجدید نظر کند، تصریح کرد: مخالف شکار و صدور مجوز برای کشتار حیات وحش هستم و اگر قرار است قرق‌های اختصاصی ایجاد شود باید توسط کارشناسان کارکشته و افرادی که سانتی به متر به سانتی متر طبیعت کشور را می شناسند و تسلط کامل به مباحث زیستی و وحوش دارند آن هم به صورت بسیار محدود انجام شود.

خبر جدید  پنج محصول کشاورزی مؤثر در تشدید خشکسالی کدامند؟

نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی ایجاد قرق اختصاصی و شکارفروشی را اوج ظلم در حق آیندگان دانست و گفت: متاسفانه محیط زیست با شکارفروشی شکارچیان را بدون  نظارت رها کرده به گونه ای که به جای یک راس تا ۳۰ راس را نیز شکار می کنند.

برای حفاظت از محیط زیست و حیات وحش باید قوانین سفت و سختی داشته باشیم

وی با تاکید بر اینکه برای حفاظت از محیط زیست و حیات وحش باید قوانین سفت و سختی داشته باشیم، افزود: اگر در زنجیره اکوسیستم خللی وارد شود آسیب های ناشی از آن متوجه ما انسان‌ها می شود.

خبر جدید  ۷۰۰ هزار مرغ گوشتی در سیل گلستان تلف شد

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، با یادآوری اینکه مکانیزم طبیعت قانون مختص به خود را دارد و لازم نیست انسان ها برای آن قانون تصویب کنند، ادامه داد: اینکه ما می گوییم برای حفظ حیات وحش قانون تصویب شود ناشی از زیاده خواهی برخی افراد در تجاوز و تعدی به طبیعت است و گرنه نیازی به تصویب قانون نداریم.

شعار سال ،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری دانشجو،تاریخ انتشار:۱۳مرداد۱۳۹۸، ۴۳۲۱۷۳،snn.ir

قرق اختصاصی و شکارفروشی ظلم در حق آیندگان است

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)