دهک  | dehak
1:13:38 - سه‌شنبه 19 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

فناوری بیولوژیک راه کشاورزی پایدار را هموار می‌کند

فناوری بیولوژیک راه کشاورزی پایدار را هموار می‌کند
یک شرکت دانش بنیان توانسته برای نخستین بار با به کارگیری فناوری بیولوژیک راه را برای کشاورزی پایدار هموار کند.مدیرعامل این شرکت دانش بنیان درباره نمونه خارجی محصولات تولیدی این شرکت گفت : محصول مهم تولید شده توسط این شرکت در سطح دنیا جدید بوده و قیمت مصرف کننده آن یک پنجم رقیب اسپانیایی خود است که خود این موضوع به جلوگیری از خروج ارز و حمایت از تولید داخل کمک می کند .به گفته وی محصولات تولید شده توسط این شرکت در حال حاضر در تمامی استان های ایران دارای نماینده رسمی توزیع بوده و در حال استفاده است .

شعار سال : صابری ریسه مدیرعامل شرکت پرشین بنیان آریا درباره فعالیت های این شرکت گفت : این شرکت دانش بنیان که تازه پا در عرصه تولید محصولات دانش محور گذاشته توانسته تا این فناوری را برای نخستین بار در دنیا عرضه کند و دریافت تاییده از دانشگاه تهران را برای ثبت اختراع نخستین تركيب بيولوگ در ايران در کارنامه خود ثبت کند .

وی با اشاره به اینکه این شرکت با هدف بهبود کیفی و کمی محصولات کشاورزی و یافتن فناوری های جدید،پیوسته در حال جستجو برای یافتن ترکیبات غذایی برای گیاهان با ویژگی های مطلوب است گفت : ازجمله محصولات تولیدی این شرکت ترکیبات بیولوژیک است که امروزه ایده آل ترین ترکیبات جهت استفاده در کشاورزی است .

صابری ادامه داد : این شرکت با تکیه بر توان تخصصی نیروهای فعال ،شبکه های ساختاری پویا و تجهیزات موجود ، راه را برای توسعه کشاورزی پایدار هموارتر ساخته و خود را ملزم به جلب رضایتمندی مصرف کنندگان دانسته و در این راستا از هیچ تلاشی چشم پوشی نخواهد کرد.

خبر جدید  واردات هفته‌ای ۵۰ هزار رأس گوسفند زنده

وی با اشاره به این موضوع که این شرکت دانش بنیان برای جوانان اشتغالزایی کرده است گفت : در حال حاضر این شرکت برای جوانان اشتغالزایی ایجاد کرده و ۳۰ نفر نیروی انسانی را جذب کرده است تا هم گامی در جهت جذب متخصصان داخلی برداشته باشد و هم به سمت توسعه و پیشرفته فناوری های مرتبط حرکت کند .

صابری ضمن تاکید بر این موضوع که رمز موفقیت این شرکت متکی بر دانش بنیان بودن آن است بیان کرد : این شرکت رمز موفقیت خود را تکیه بر دانش بنیان بودن می داند و بخش تحقیق و توسعه را الویت اول برنامه های خود قرار داده است.

خبر جدید  بازگشت رونق به فعالیت صیادان سنتی در پی لغو مجوز ١٦ کشتی صید ترال

مدیرعامل این شرکت دانش بنیان درباره نمونه خارجی محصولات تولیدی این شرکت گفت : محصول مهم تولید شده توسط این شرکت در سطح دنیا جدید بوده و قیمت مصرف کننده آن یک پنجم رقیب اسپانیایی خود است که خود این موضوع به جلوگیری از خروج ارز و حمایت از تولید داخل کمک می کند .

به گفته وی محصولات تولید شده توسط این شرکت در حال حاضر در تمامی استان های ایران دارای نماینده رسمی توزیع بوده و در حال استفاده است .

وی همچنین به فعالیت یکساله این شرکت اشاره کرد و گفت : با توجه به اینکه این شرکت سعی در ایجاد یک ساختار کاملا تخصصی و بنیادی داشته توانسته در خصوص صادرات محصولات تولیدی خود در حال حاضر با یک شرکت بین المللی قراردادی منعقد کند و این شرکت نماینده خارجی شرکت پرشین بنیان آریا در بازار های جهانی باشد که این موضوع می تواند به عنوان نقطه عطفی برای این شرکت محسوب شود .

خبر جدید  مبارزه با ملخ صحرایی در بیش از 113 هزار هکتار انجام شد‌

وی با اشاره به این که تکنولوژی مربوط به تولید محصولات بیولوگ برای نخستین بار در دنیا عرضه می شود اظهار کرد : دستیابی به این موفقیت توسط یک شرکت دانش بنیان داخلی می تواند دستاورد مهمی برای ایران باشد که حاصل شده است.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازسایت معاونت علمی ریاست جمهوریتاریخ انتشار ۲۸بهمن ۹۷، کدخبر: ۴۲۳۳۵،www.isti.ir


منبع :: http://shoaresal.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)