دِهَک
۱۹:۴۷:۵۱ - دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

فروش ۶۰ هزار تومانی گیلاس در تهران+عکس

فروش ۶۰ هزار تومانی گیلاس در تهران+عکس
قیمت هر کیلوگرم میوه نوبرانه گیلاس در میدان مرکزی میوه و تره بار شهر تهران به صورت عمده به ۳۲ هزار تومان و در سطح خرده فروشی های شهر تا حدود ۶۰ هزار تومان قیمت گذاری شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم قیمت نوبرانه در ورزهای اخیر با قیمت های بالایی به فروش می رسد به طوری کههر کیلوگرمگیلاس در میدان مرکزی میوه و تره بار شهر تهران به صورت عمده۳۲ هزار تومان و در سطح خرده فروشیهای شهر ۴۰ تا۶۰ هزار تومان قیمت گذاری شده است.

هر کیلگرم توت سفید ۴ تا ۶ هزار تومان، توت فرنگی ۷ تا ۱۸ هزار تومان، زرد آلو ۶ تا ۱۳ هزار تومان، گوجه سبز برقان ۵ تا ۱۳ هزار تومان، گیلاس ۲۰ تا ۳۲ هزار تومان، هلو ۵ تا ۱۲ هزار تومانو موز وارداتی ۱۱ تا ۱۳ هزار تومان قیمت گذاری شده است.

قیمت هرکیلوگرم ملون در میدان مرکزی میوه و تره بار شهر تهران۲ تا ۴ هزا تومان، طالبی ۳ تا ۵ هزار تومان، هندانه هزار و ۵۰۰ تا ۲ هزا و ۵۰۰، خبربزه ۲ هزار و ۵۰۰ تا ۴ هزار و ۵۰۰ تومان، خیار رسمی و گلخانه ای ۲ تا ۴ هزار تومان است.

بنابراین گزارش قیمت هر کیلوگرم پیاز هزار و ۵۰۰ تا ۳ هزار تومان، سبزی جور ۲ تا ۳ هزار تومان، سبزی خوردن ۲ هزار و ۵۰۰ تا ۴ هزار تومان، سیب زمینی نو ۴ هزار و ۵۰۰ تا ۶ هزار تومان و گوجه فرنگی ۳ تا ۵ هزار تومان است.

انتهای پیام/


منبع :: فروش ۶۰ هزار تومانی گیلاس در تهران+عکس