دِهَک
۱۹:۴۷:۵۱ - دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

فروش ۶۰ هزار تومانی گیلاس در تهران+عکس

قیمت هر کیلوگرم میوه نوبرانه گیلاس در میدان مرکزی میوه و تره بار شهر تهران به صورت عمده به ۳۲ هزار تومان و در سطح خرده فروشی های شهر تا حدود ۶۰ هزار تومان قیمت گذاری شد.
فروش ۶۰ هزار تومانی گیلاس در تهران+عکس

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم قیمت نوبرانه در ورزهای اخیر با قیمت های بالایی به فروش می رسد به طوری کههر کیلوگرمگیلاس در میدان مرکزی میوه و تره بار شهر تهران به صورت عمده۳۲ هزار تومان و در سطح خرده فروشیهای شهر ۴۰ تا۶۰ هزار تومان قیمت گذاری شده است.

هر کیلگرم توت سفید ۴ تا ۶ هزار تومان، توت فرنگی ۷ تا ۱۸ هزار تومان، زرد آلو ۶ تا ۱۳ هزار تومان، گوجه سبز برقان ۵ تا ۱۳ هزار تومان، گیلاس ۲۰ تا ۳۲ هزار تومان، هلو ۵ تا ۱۲ هزار تومانو موز وارداتی ۱۱ تا ۱۳ هزار تومان قیمت گذاری شده است.

قیمت هرکیلوگرم ملون در میدان مرکزی میوه و تره بار شهر تهران۲ تا ۴ هزا تومان، طالبی ۳ تا ۵ هزار تومان، هندانه هزار و ۵۰۰ تا ۲ هزا و ۵۰۰، خبربزه ۲ هزار و ۵۰۰ تا ۴ هزار و ۵۰۰ تومان، خیار رسمی و گلخانه ای ۲ تا ۴ هزار تومان است.

بنابراین گزارش قیمت هر کیلوگرم پیاز هزار و ۵۰۰ تا ۳ هزار تومان، سبزی جور ۲ تا ۳ هزار تومان، سبزی خوردن ۲ هزار و ۵۰۰ تا ۴ هزار تومان، سیب زمینی نو ۴ هزار و ۵۰۰ تا ۶ هزار تومان و گوجه فرنگی ۳ تا ۵ هزار تومان است.

انتهای پیام/


منبع :: فروش ۶۰ هزار تومانی گیلاس در تهران+عکس