دهک  | dehak
10:51:46 - یکشنبه 21 جولای 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

فدراسیون استارت-آپ های کشاورزی کشور تشکیل می گردد

فدراسیون استارت-آپ های کشاورزی کشور تشکیل می گردد
در دیدار روز جمعه دکتر شیرزاد معاون وزیر و رئیس هیئت مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران از بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ و حضور در غرفه های استارت آپ های بخش کشاورزی مقدمات اولیه تشکیل فدراسیون استارت آپ های کشاورزی فراهم شد.

شعار سال: در دیدار روز جمعه حسین شیرزاد از نخستین پاویون استارت آپ های کشاورزی در نمایشگاه الکامپ و گفتگو با مدیران استارت آپ های بخش و بررسی چالش های پیش روی این حوزه، تشکیل فدراسیون استارت آپهای کشاورزی کشور با حضور کلیه فعالان این رشته از کسب و کارهای نو، وارد مرحله اجرایی شد.
معاون وزیر جهاد کشاورزی، هدف  از تأسیس این فدراسیون را ایجاد صدای واحد در حوزه استارت آپ های کشاورزی برشمرد و افزود: این فدراسیون می تواند در تحقق و پیگیری مطالبات اساسی و عام در زمینه مسائل حقوقی، مالی، صنفی و تجاری این عرصه پویا و جدید اقتصادی نقش مؤثر ایفا نماید.
دکتر شیرزاد در ادامه اظهار امیدواری کرد که با تشکیل فدراسیون استارت آپ های کشاورزی علاوه بر پیشبرد امور مربوطه موجبات بهره مندی سایر ذینفعان و ذی مدخلان این حوزه خصوصاً شبکه تعاونی های روستایی و کشاورزی از ظرفیت های حاصله فراهم گردد.
رئیس هیئت مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی در پایان خاطرنشان کرد: آیین نامه و اساسنامه ، قواعد حقوقی مربوط به این فدراسیون هم اکنون در سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران در حال تدوین است و در آینده نزدیک به فضل خدا شاهد ظهور ساختار مدرن حاکمیت شرکتی متناسب با شاخص های فعالیت استارت آپ های بخش کشاورزی کشور خواهیم بود .
شعار سال ، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت مرکزی تعاون روستایی،تاریخ انتشار:۲۹ تیر۱۳۹۸،کدخبر:۴۶۸۳۴، corc.ir

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید
آدرس وبسایت منبع :: http://shoaresal.ir

خبر جدید  حمل دام بدون مجوزهای دامپزشکی به منزله قاچاق است
0/5 (0 نقد و بررسی)