دهک  | dehak
2:37:13 - جمعه 8 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

شبکه مردمی حمایت از تولیدات روستایی راه‌اندازی شد

شبکه مردمی حمایت از تولیدات روستایی راه‌اندازی شد
شبکه مردمی حمایت از تولیدات روستایی با حمایت سازمان بسیج دانشجویی و فعالان جهادی همزمان با دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی راه‌اندازی شد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از پایگاه اطلاعرسانی سازمان بسیج دانشجویی، با حمایت سازمان بسیج دانشجویی و به همت فعالان جهادی همزمان با دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شبکه مردمی حمایت از تولیدات روستایی (روستا کالا) با حضور رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور، مسئول جهاد سازندگی این سازمان و جمعی از فعالان جهادی و اصحاب رسانه راهاندازی شد.

بنابراین گزارش، فعالان جهادی با راهاندازی این شبکه تلاش دارند به اقتصاد روستاها با عرضه محصولات و تولیدات روستایی کمک کنند، شعبه مرکزی این شبکه مردمی در مجتمع دانشجویی ۱۳ آبان، جنب مترو طالقانی قرار گرفته است.

خبر جدید  چرا قیمت پیاز از موز پیشی گرفت؟/ صادرات بی‌رویه یا تعطیلی میادین

تلاش نیروهای جهادی برای خدمترسانی به محرومان

صادق مفرد، مسئول جهاد سازندگی سازمان بسیج دانشجویی کشور در مراسم راهاندازی این شبکه گفت: در حال حاضریک شبکه انسانی دلسوز مردم در کل کشور شکل گرفته است، یکی از دغدغههای اصلی نیروهای جهادی هم موضوع اقتصادی است و این شبکهها در قالب فعالیتهای جهادی با هدف کمک به مسایل اقتصادی مردم شکل گرفته است.

خبر جدید  افزایش سهم بخش خصوصی در تامین نهاده تولید

وی ادامه داد: نیروهای جهادی به این نتیجه رسیدهاند که کالاهای ارگانیک و ناب روستاییان را بدون اینکه نفعی هم ببرند، در فروشگاههای روستا کالا عرضه کنند.

مسئول جهاد سازندگی سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: فروشگاهی که امروز از آن رونمایی شد، نمادی از شبکههایی است که بنا داریم در استانهای مختلف راهاندازی و ادبیات جدیدی از کار جهادی ارائه کنیم.

مفرد با اشاره به استقبال خوب مردم از فروشگاه روستا کالا تأکید کرد: مردم با خرید از روستا کالاها هم به مردم مناطق محروم در روستاها کمک میکنند و همکالاهای ارگانیک و با کیفیت را تهیه کردهاند.

خبر جدید  خودکفایی در تولید بذور محصولات اساسی

وی عنوان کرد: این اقدام توسط نیروهای جهادی اداره میشود، سازمان بسیج دانشجویی صرفاً ایده را پرورش داده و بستر آن را فراهم کرده است و از اینجا به بعد کار به عهده نیروهای جهادی خواهد بود.

انتهای پیام/۴۰۸۴/پ


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)