دهک  | dehak
19:47:30 - چهارشنبه 5 ژوئن 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سیلاب بالغ بر ۱۲۰۰ میلیارد ریال به بخش کشاورزی دزفول خسارت زد

سیلاب بالغ بر ۱۲۰۰ میلیارد ریال به بخش کشاورزی دزفول خسارت زد
دزفول-سرپرست فرمانداری ویژه دزفول گفت: سیل فروردین ماه سال جاری، بالغ بر یک هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال به بخش کشاورزی شهرستان خسارت زد.

محمد حیدری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: حجم کل خسارات وارده ناشی از سیلاب سال ۹۸ به بخش کشاورزی دزفول بیش از یک هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال است.

وی افزود: این برآورد کاملاً کارشناسی و مبتنی بر حقیقت، عدالت و واقعیت بوده و با کمک اداره جهاد کشاورزی شهرستان تلاش شده تا جزئی ترین خسارات کشاورزان نیز لحاظ شود.

خبر جدید  خسارتی بابت سیل ۹۵ به کشاورزان خوزستان داده نشد

حیدری با بیان اینکه تاکنون ۴۴۵ پرونده در کارگروه کشاورزی شهرستان برای پرداخت خسارات کشاورزان تشکیل شده است، گفت: از این تعداد ۲۸۵ پرونده به تصویب کارگروه شهرستان رسیده و ۳۱ پرونده در کارگروه استان خوزستان برای پرداخت خسارت به مبلغ ۴۷۵ میلیون تومان تصویب شده است.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول با تاکید بر پیگیری تمام پرونده ها تا حصول نتیجه، بیان کرد: ۴۴ پرونده دیگر نیز آماده طرح در کارگروه استان هستند که مبلغ آن‌ها هفت میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال است.

خبر جدید  فروش هر کیلوگرم مرغ، به قیمت بالاتر از ۱۱هزار و ۵۰۰تومان تخلف است

حیدری افزود: تا پرداخت کامل خسارت به کشاورزان شهرستان دزفول این موضوع را دنبال خواهیم کرد. همچنین با پیگیری های صورت گرفته پرداخت وام بلاعوض و وام کم بهره چهار درصدی نیز در راستای ارائه به کشاورزان خسارت دیده مصوب شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، سیلاب فروردین ماه خسارت هایی به زیرساخت های مختلف شهرستان دزفول به ویژه در بخش کشاورزی و زیرساخت های روستایی وارد کرد.


منبع :: سیلاب بالغ بر ۱۲۰۰ میلیارد ریال به بخش کشاورزی دزفول خسارت زد

خبر جدید  پرداخت غرامت کشاورزان خوزستانی آغاز شد
0/5 (0 نقد و بررسی)