اخبار کشاورزی | دِهَک
11:20:59 - پنج‌شنبه 28 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سیب و پرتقال مورد نیاز برای تنظیم بازار شب عید به استان ها ارسال شد

سیب و پرتقال مورد نیاز برای تنظیم بازار شب عید به استان ها ارسال شد
وزیر جهاد کشاورزی گفت:بر اساس میزان حجم مصوب ستاد تنظیم بازار تاکنون سیب و پرتقال مورد نیاز برای تنظیم بازار شب عید تامین و به استان ها ارسال شده است.

شعارسال: محمود حجتی در حاشیه جلسه ستاد تنظیم بازار با بیان این مطلب افزود: در حال حاضر، سیب مورد نیاز بازار شب عید و همچنین ۷۰ درصد پرتقال مورد نیاز تامین و به استان ‌ها فرستاده شده و مابقی نیز تا ۱۵ اسفندماه به مراکز استان ها منتقل خواهد شد.

وی با اشاره به این که جلسه ستاد تنظیم بازار به منظور همکاری و تعامل قوه قضاییه و قوه مجریه به ویژه در زمینه شبکه توزیع و مسائل مربوط به آن برگزار شده بود،اظهار داشت: در این جلسه در ارتباط با تخلفاتی که احیانا در شبکه توزیع در گوشه و کنار انجام می شود مباحثی مطرح و نقطه نظرات متقابل شنیده و جمع بندی شد.

وزیر جهاد کشاورزی، چگونگی تامین کالاهای اساسی را از دیگر موضوعات مطرح شده در این جلسه عنوان کرد و افزود:گزارش گمرک و گزارش هایی که ما در وزارتخانه داریم حاکی از آن است در سال جاری بیش از سال ۹۶ واردات کالاهای اساسی داشته ایم‌.

حجتی ادامه داد: در ارتباط با اقلامی که عمدتا تامین غذای مردم بر می گردد نیز با توجه به ذخایر موجود و روند واردات، امیدواریم مشکلی در این زمینه نداشته باشیم.

وی درباره گوشت و چگونگی توزیع آن گفت: در جلسه تاکید شد، توزیع گوشت به صورت هدفمند و به جامعه هدف انجام شود که عملا این امر شروع شده و امیدواریم به طور کامل انجام شود تا مشکلات و نارسایی هایی که در ارتباط با توزیع گوشت داشتیم،مرتفع شود.

سایت شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از سایت اطلاع رسانی دولت، تاریخ انتشار:۷اسفند۱۳۹۷ ، کدخبر: ۳۱۹۰۴۴: www.dolat.ir


منبع :: http://shoaresal.ir

خبر جدید  باید جایگزین‌های دیگری برای مرغ داشته باشیم
0/5 (0 نقد و بررسی)