دهک  | dehak
20:47:48 - یکشنبه 9 ژوئن 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سازمان حمایت قیمت جدید شیرخام را اعلام کرد/ نرخ ۲۳۹۰ تومان روی میز تنظیم بازار

سازمان حمایت قیمت جدید شیرخام را اعلام کرد/ نرخ ۲۳۹۰ تومان روی میز تنظیم بازار
مدیرعامل اتحادیه سراسری دامداران گفت: پیشنهاد  اتحادیه برای هر کیلوگرم شیر خام بر اساس هزینه های تولید ۲۵۷۰ تومان بود اما نرخی که سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در این زمینه محاسبه کرده، کمتر از ۲۴۰۰ تومان (۲۳۹۰ تومان) است.

سعید سلطانی سروستانی در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم اظهار کرد: قیمت جدید شیر خام روز سه شنبه در کارگروه تنظیم بازار بررسی می شود تا بر اساس افزایش هزینه های تولید نرخ جدید برای این محصول تعیینشود.

وی افزود: پیشنهاداتحادیه سراسری دامداران برای هر کیلوگرم شیر خام بر اساس هزینه های تولید ۲۵۷۰ تومان بود اما نرخی که سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در این زمینه محاسبه کرده است کمتر از ۲۴۰۰ تومان (۲۳۹۰ تومان) است.

خبر جدید  صادرات گوجه و حبوبات آزاد شد+سند

سلطانی تاکید کرد که نرخ نهایی شیر خام باید در کارگروه تنظیم بازار بررسی و تصویب شود.

مدیرعامل اتحادیه سراسری دامداران ادامه داد: متوسط قیمت فعلی خرید هر کیلوگرمشیر خام دامداران ۱۹۵۰ تا ۲۰۰۰ تومان است اما این محصول در برخی از نقاط کشور کمتر از ۱۹۰۰ تومان نیز خریداری می شود.

وی تصریح کرد: شیر خام برخیدامداران نیز بر اساس چربی بالایی که دارد جایزه به آنها تعلق می گیرد و هر کیلوگرم آن ۲۳۰۰ تومان خریداری می شود؛ اما حجم عمده شیر خام دامداران به قیمت ۲ هزار تومان خریداری می شود.

خبر جدید  غذای غیرایمن سالانه ۹۵ میلیارد دلار از بهره وری کشورها می‎کاهد

رضا باکری دبیر انجمن صنایع لبنی روز گذشته در گفتگو با خبرنگار اقتصادیخبرگزاری تسنیم گفته بود:قیمت جدید فرآورده های لبنی بر اساس افزایش هزینه های تولیدتا دو روز آینده توسط ستاد تنظیم بازار ابلاغ می شود.

وینرخ پیشنهادی خود رابر اساس افزایش هزینه های تولید ۱۴ درصد اعلام کرد و گفت:سازمان حمایت نیز محدودیت هایی برای تعیین نرخ پیشنهادی داردکه آنها را اعمال خواهدکرد.

خبر جدید  توزیع ۷۰ هزار تن سیب و پرتقال شب عید از امروز با ۱۰ تا ۲۰درصد تخفیف

انتهای پیام/


منبع :: سازمان حمایت قیمت جدید شیرخام را اعلام کرد/ نرخ ۲۳۹۰ تومان روی میز تنظیم بازار

0/5 (0 نقد و بررسی)