دِهَک
۱۱:۰۲:۴۴ - دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

رئیس مجمع عالی جهادگران بسیج سازندگی کشور انتخاب شد

رئیس مجمع عالی جهادگران بسیج سازندگی کشور انتخاب شد
دکتر معصومه پاشایی با رای اکثریت جهادگران کشور به عنوان رئیس مجمع عالی جهادگران بسیج سازندگی کشور انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری دانشجو، نمایندگان حرکتهای جهادی شهرستانها و استانهای کشور دکتر معصومه پاشایی را به عنوان رئیس مجمع عالی جهادگران بسیج سازندگی کشور انتخاب و معرفی کردند.

معصومه پاشایى بهرام فرزند سردار شهید حسین پاشایی بهرام دکتراى پزشکى و لیسانس حقوق با تاسی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب که فرمودند؛ «همه جهاد به جبهه رفتن نیست، هرجایی هستید میتوانید مجاهد فی سبیل الله باشید»، قدم در راهی گذاشتند که سراسر عشق در امر خدمت رسانی به محرومین است.

ساخت اولین سازه مهندسى بر فراز بام ایران مسجد امام رضا (ع) (تامین پزشک و پرستار و روانشناس برای اعزام به کرمانشاه به مدت ٦ماه، شرکت در بیش از ۱۲۰ اردوى جهادى در استان هاى تهران، خوزستان، سیستان و بلوچستان، کرمان، کردستان، گیلان و هرمزگان، تبلیغ فرهنگ و فعالیت جهادى بین جامعه پزشکى کشور و تشویق به شرکت در اردوهاى جهادى، تامین پزشک براى سایر گروه هاى جهادى از سوابق پاشایی بهرام است.

وی به عنوان چهره برتر جهادی و انسانی در سال ۹۴ انتخاب و با رای مردمی به دلیل نجات جان یک مادر و فرزند شناخته شد.

حضور در اردوهای جهادی بسترهای لازم برای رسیدن به قلههای انقلاب اسلامی را فراهم میکند و این موضوع شاه بیت حضور گروههای جهادی در عرصه خدمت رسانی و سازندگی و مجاهدت است و جهاد همچنان ادامه دارد.


منبع :: http://snn.ir