دهک  | dehak
11:22:09 - شنبه 23 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

دلایل دپو ۱۷ هزار تن گوشت قرمز در گمرک/ توزیع روزانه ۲۵۰ تن مرغ تنظیم بازاری در تهران

دلایل دپو ۱۷ هزار تن گوشت قرمز در گمرک/ توزیع روزانه ۲۵۰ تن مرغ تنظیم بازاری در تهران
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام با اشاره به دلایل دپو ۱۷ هزار تن گوشت قرمز در گمرک گفت: این گوشت ها به خاطر مسائل انتقال ارز و کامل نبودن اسناد وارد کنندگان در گمرک مانده است اما به زودی با حل مشکلات در بازار مصرف توزیع می‌شوند.

حمید ورناصری مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم اظهار کرد: بر اساس هماهنگی صورت گرفته با اصناف و سازمان میادین میوه و تره بار به صورت روزانه مرغ گرم تنظیم بازار به قیمت ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان در اختیار آنها قرار می گیرد؛که این رقم در تهران روزانه ۲۵۰ تن است.

خبر جدید  قیمت گذاری میوه در میدان مرکزی اشتباه است

وی افزود:البته نیاز بازار باحجم مرغ عرضه شده به صورت تنظیم گذاری متفاوت است اما این توزیع به منظور تاثیرگذاری بر بازار انجام می شود که تأثیر خود را نیز داشته است و حدود ۲ هزار تومان از قیمت مرغ در بازار آزاد کاسته است.

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام درباره باقی ماندن ۱۷ هزار تن گوشت قرمز در گمرک اظهار کرد: این محموله ها در گمرک بندرعباس مانده که مربوط به شرکت های مختلفی است.

خبر جدید  افزایش ۳ برابری قیمت پیاز از میدان مرکزی تا مغازه/ مسئولان کجا هستند؟

وی با اشاره به دلایل عدم توزیع این گوشت ها در بازار مصرف گفت:به دلیل مسائل انتقال ارز و بخشی از آن نیز به خاطر مسائل اسنادی، این گوشت ها تا به امروز در بازار توزیع نشده است.

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت:وارد کنندگان این محصولات باید مدارک خود را کامل کنند تا بتوانند محموله های وارداتی گوشت قرمز را ترخیص کنند.

خبر جدید  چین به جای آمریکا از برزیل دانه سویا وارد کرد

وی تصریح کرد: در حال پیگیری هستیم تا این ۱۷ هزار تن گوشت قرمز مانده در گمرک به زودی در بازار مصرف توزیع شود.

انتهای پیام/


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)