دهک  | dehak
12:23:18 - یکشنبه 11 اکتبر 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

درخواست تخصیص مابقی تسهیلات اجرای سیاست‌های تنظیم بازار

درخواست تخصیص مابقی تسهیلات اجرای سیاست‌های تنظیم بازار
وزارت جهاد کشاورزی، درخواست تخصیص مابقی تسهیلات بانکی ۲۰ هزار میلیاردی به مبلغ ۸ هزار میلیارد ریال را به کمیسیون اقتصادی هیئت دولت ارائه کرده است.

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت، شرکت سهامی پشتیبانی امور دام کشور حفظ ذخایر راهبردی کالا‌های اساسی (ذرت، جو، کنجاله، سویا، گوشت مرغ منجمد و گوشت قرمز) و همچنین تنظیم بازار اقلام مذکور و سایر اقلام عمده نهاده‌ها و محصولات دام و طیور را به عهده دارد.

خبر جدید  مبارزه با ملخ صحرایی در ۱۸۰ هزار از اراضی کشور

در هیمن راستای شرکت مذکور برای خرید نزدیک به چهار ونیم میلیون تن نهاده دامی وارداتی و ۵۲ هزار تن گوشت گوساله منجمد داخلی و وارداتی و گوشت مرغ داخلی برنامه ریزی کرده است، که منابع مورد نیاز آن از محل گردش ذخایر راهبردی و بخشی از منابع ارزی و ریالی (منابع داخلی) تامین شده است.

خبر جدید  حمایت همه‌جانبه از چغندرقندکاران

به منظور اجرای سیاست‌های تنظیم بازار و قیمت تضمینی محصولات کشاورزی و از آنجایی که مبلغ ۲۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات بانکی در قانون بودجه سال ۱۳۹۹ کل کشور برای شرکت مذکور، پیش بینی شده و از این میزان، مبلغ ۱۲ هزار میلیارد ریال در اختیار شرکت فوق قرار گرفته، وزارت جهاد کشاورزی درخواست تخصیص مابقی تسهیلات به میزان ۸ هزار میلیارد ریال به شرکت سهامی پشتیبانی امور دام کشور را به هیئت دولت ارائه کرده است.

خبر جدید  گوشت قرمز و مرغ به میزان کافی موجود است

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)