دِهَک
۱۴:۲۱:۵۵ - دوشنبه ۳ دی ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

داماد بازی این بار در وزارت کار/ داماد وزیر خاتمی در راه بهزیستی

داماد بازی این بار در وزارت کار/ داماد وزیر خاتمی در راه بهزیستی
بعد از انتصابات ژن‌های خوب و جنجال‌های پیرامون این ماجرا، حال در دولت روحانی پدیده‌ای به نام “داماد گذاری ” یا ” داماد بازی” رایج شده است..

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری دانشجو،بعد از انتصابات ژنهای خوب و جنجالهای پیرامون این ماجرا، حال در دولت روحانی پدیدهای به نام “داماد گذاری ” یا ” داماد بازی” رایج شده است و جنجالهایی در کشور ایجاد کرده است، اوج حاشیه را انتصاب کامبیز مهدی زاده داماد حسن روحانی به معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان زمین شناسی در پی داشت و بعد از آن انتصاب داماد آیت اله خاتمی.

بعد از انتقادات نمایندگان و مردم از انتصابات رانتی دامادها که در دولت حسن روحانی رایج شد، انتظار این بود مسئولان از پدیده “داماد گذاری ” یا ” داماد بازی ” دست بردارند و به شایسته سالاری روی بیاورد، ولی گویا پدیده داماد بازی در دولت روحانی ادامه دارد و این بار “وحید قبای دانا” داماد رحمان دادمان وزیر راه و ترابری دولت محمد خاتمی با سفارش و فشار رئیس جمهور اسبق به ریاست سازمان بهزیستی منصوب میشود.

” وحید قبادی دانا” متخصص اطفال و اگزماست و در سال ۹۲ رئیس سازمان جوانان هلال احمر بوده که در سال ۹۴ به دلایل نامعلومی استعفا داده است. تنها روزمه قبادی دانا همین ریاست بر سازمان جوانان هلال احمر است.
منبع :: http://snn.ir