دهک  | dehak
10:46:26 - شنبه 13 جولای 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

خودتان نسبت به وارد کردن نهاده‌های مورد نیاز خود اقدام کنید +تصاویر

خودتان نسبت به وارد کردن نهاده‌های مورد نیاز خود اقدام کنید +تصاویر
رئیس سازمان دامپزشکی کشور در افتتاحیه پانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور و آبزیان مشهد گفت: لازم است تشکل ها و زنجیره های تولید بیش از پیش تقویت شوند.

شعار سال: به نقل از روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور از محل نمایشگاه بین المللی دام و طیور و آبزیان مشهد، «دکتر علیرضا رفیعی پور» افزود: طی چند ماه گذشته در اقصی نقاط کشور توفیق داشتم در نمایشگاه های مختلف و مشابه شرکت کنم. برگزاری چنین نمایشگاه هایی می تواند نمایش مناسبی از توانمندی های علمی و تکنولوژی کشور در دوران تحریم را در پی داشته است .
وی همچنین بیان داشت: جنگ اقتصادی مضرات خود را خواهد داشت اما حضور سرمایه گذاران و تولید کنندگان نشان می دهد که ما قدم هایی را به سمت خودکفایی و خود اتکایی برداشته ایم و برای برون رفت از مشکلات گریبانگیر اقتصاد کشاورزی، باید وابستگی بودجه به نفت را قطع کنیم و این امر با خودکفایی و خود اتکایی در حوزه کشاورزی، دام، طیور و آبزیان ممکن می شود . وی گفت: ما وابستگی هایی در زمینه دام، طیور و آبزیان داریم و کلیه افراد و نهادهایی که فعالیتشان در حوزه مواد اولیه، دارو، واکسن است، باید تلاش کنند تا در این امور به خودکفایی برسیم . رییس سازمان دامپزشکی کشور بیان کرد: پیشنهاد مهم من به زنجیره های تولید و صنایع وابسته این است که برای تامین نهاده های مورد نیاز خود تنها به واردکننده ها متکی نباشند بلکه خود نسبت به وارد کردن و تامین نیاز خود اقدام کنید . رفیعی پور خاطرنشان کرد: استان های مرزی می توانند فرصت های صادراتی برای کشور ایجاد کنند و این مهم را به عنوان یک الگوی اقتصادی به نمایش بگذارند که در این صورت صادرات نیز تسهیل می شود .

خبر جدید  کشت برنج خارج از شمال آزاد شد

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه خبری تحلیلی حکیم مهر، تاریخ ۱۹ تیر ۹۸، کد مطلب: ۵۰۳۸۱: www.hakimemehr.ir


منبع :: خودتان نسبت به وارد کردن نهاده‌های مورد نیاز خود اقدام کنید +تصاویر

0/5 (0 نقد و بررسی)