دهک  | dehak
1:01:48 - دوشنبه 18 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

توضیحات وزارت جهاد کشاورزی در مورد خبر برکناری رئیس سازمان شیلات

توضیحات وزارت جهاد کشاورزی در مورد خبر برکناری رئیس سازمان شیلات
وزارت جهاد کشاورزی در مورد خبر برکناری رئیس سازمان شیلات توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش گروه اقتصادیخبرگزاری دانشجو،در پی درج خبری با عنوان «رئیس سازمان شیلات ایران برکنار شد» روابط عمومی وزارت جهاد کشاورزی توضیحاتی ارائه کرد.

نظر به انتشار خبری از سوی آن رسانه به تاریخ ۱۳۹۷.۱۱.۲۶ تحت عنوان «رئیس سازمان شیلات ایران برکنار شد» لطفاً به منظور روشنگری افکار عمومی، دستور فرمایید توضیحات زیر در اسرع وقت از طریق آن رسانه منتشر گردد.

خبر جدید  کره، چای وحبوبات همچنان مشمول تخصیص ارز دولتی است

وزارت جهاد کشاورزی ضمن تکذیب خبر برکناری رئیس سابق سازمان شیلات ایران، اعلام کرد: تغییر صالحی رئیس سازمان شیلات ایران که از مدیران شایسته و جانباز سرافراز ۷۰ درصد وزارت جهاد کشاورزی است، به خاطر تشدید بیماری بوده است. وی در پنج سال اخیر مدیریت بر سازمان شیلات ایران به توفیقات چشمگیری دست یافته و تولید محصولات شیلاتی کشور در دوره ایشان بیش از ۴۳ درصد رشد داشته و از ۸۳۸ هزار تن در سال ۹۱ به یک میلیون و ۲۰۲ هزار تن در سال ۹۶ افزایش یافته است.

خبر جدید  سرمایه گذاری ۱۶۰ میلیارد ریالی در اولین محموله بز شیری «مورسیا»

شایان ذکر است: صالحی به خاطر خدمات شبانه روزی در پنج سال اخیر با تشدید بیماری مواجه شده و از حدود سه ماه پیش درخواست معافیت از مسئولیت را با وزیر جهاد کشاورزی مطرح کرده بود که در نهایت با درخواست ایشان موافقت و نبی اله خونمیرزایی که پیش از این مدیرکل شیلات استان خوزستان بوده و از مدیران موفق سازمان شیلات ایران است، به سمت معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران منصوب و مشغول به کار شد.

خبر جدید  فقط ۴۶ درصد مطالبات زعفرانکاران تسویه شده است


منبع :: http://snn.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)