دهک  | dehak
19:55:48 - شنبه 1 ژوئن 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

ایران دبیرکل منطقه آسیا و اقیانوسیه سازمان بهداشت جهانی دام شد

ایران دبیرکل منطقه آسیا و اقیانوسیه سازمان بهداشت جهانی دام شد
علیرضا رفیعی پور ریس سازمان دامپزشکی کشور به سمت دبیرکل منطقه آسیا و اقیانوسیه سازمان بهداشت جهانی دام OIE انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، به نقل از پایگاه پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، بر اساس گزارشات منتشر شده OIE در انتخابات برگزار شده در روز جمعه ۳۱ می ۲۰۱۹ در صحن علنی مجمع عمومی سازمان بهداشت جهانی نتایج حاصله در انتخابات مناطق به رأی مجمع عمومی گذاشته شد.

مجمع عمومی سازمان بهداشت جهانی  عضویت ایران را در هیأت رئیسه منطقه آسیا و اقیانوسیه مورد تصویب قرار داد.

در این انتخابات، مجمع عمومی سازمان بهداشت جهانی با ۹۲ رأی موافق و ۱۶ رأی مخالف یا ممتنع دکتر علیرضا رفیعی‌پور رئیس سازمان دامپزشکی ایران را به عنوان دبیر کل منطقه آسیا و اقیانوسیه و خاور دور سازمان بهداشت جهانی دام انتخاب کرد.

خبر جدید  دلیل اصرار دولت بر تشکیل وزارت بازرگانی/تاسیس وزارتخانه جدید هزینه سنگینی دارد

دفتر مرکزی منطقه آسیا اقیانوسیه و خاور دور در شهر توکیو ژاپن می‌باشد. اداره این دفتر و مدیریت اجرایی منطقه آسیا و اقیانوسیه و خاور دور سازمان بهداشت جهانی دام بر عهده رئیس سازمان دامپزشکی ایران به عنوان دبیر کل منطقه ای OIE قرار گرفت.

پیام تبریک مدیرکل سازمان بهداشت جهانی دام

خبر جدید  قیمت گندم برای مصارف صنعتی 1850 تومان تعیین شد

دکتر مونیکا الیوا مدیرکل سازمان بهداشت جهانی دام و معاونین وی با حضور در محل اسقرار هیأت دامپزشکی ایران در مجمع عمومی سازمان بهداشت جهانی دام انتخاب علیرضا رفیعی‌پور را به سمت دبیرکل منطقه ای OIE تبریک گفتند.

مدیرکل OIE در این دیدار ضمن برشمردن ظرفیت‌های کشور ایران اظهار امیدواری کرد که با مدیریت ایران در منطقه آسیا شاهد توسعه روزافزون در کنترل و ریشه‌کنی بیماری‌ها و اجرای برنامه راهبردیOIE در منطقه باشیم.

رفیعی پور نیز ضمن اشاره به اقدامات انجام شده در طول ۲ سال گذشته و اقدامات بین‌المللی ایران گفت: کشورمان خیلی زودتر از این زمان مستحق دارا بودن پست‌های بین‌المللی در حوزه دامپزشکی بوده است.

خبر جدید  قیمت نان سنگک افزایش نیافته است/نانوایان آزادپز از قیمت‌گذاری مستثنی هستند

وی با اشاره به اینکه در سالیان دور مرحوم رفیعی از ایران ریس مجمع عمومی سازمان OIE بود، اظهار امیدواری کرد که ایران بتواند نقش و مسئولیت برعهده گرفته را به بهترین نحو انجام دهد.

انتهای پیام/


منبع :: ایران دبیرکل منطقه آسیا و اقیانوسیه سازمان بهداشت جهانی دام شد

0/5 (0 نقد و بررسی)