دهک  | dehak
1:53:26 - یکشنبه 23 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

اعطای وام های خود اشتغالی به فعالیت های دامپروری در قلعه گنج

اعطای وام های خود اشتغالی به فعالیت های دامپروری در قلعه گنج
رییس بنیاد مستضعفان از طرح های دامداری که با هدف خوداشتغالی و کمک به کسب و کارهای کوچک، توسط این بنیاد تسهیلات اعطا شده بازدید کرد‌.

– اخبار اقتصادی – به گزارش خبرگزاری تسنیم محمد سعیدی کیا رییس بنیاد مستضعفان در بازدید از مجتمع دامداری تخصصی بز مورسیا و چند طرح کشاورزی دیگر اظهار کرد: این مجتمع تخصصی در روستای چاهشاهی قرار دارد و طرح های کشاورزی و دامداری دیگری در روستای اکبرآباد شهرستان قلعه گنج وجود دارد که با کمک وامهای خوداشتغالی بنیاد علوی راهاندازی شده است.
سعیدی کیا در این باره افزود: این امر به کسبوکارهای کوچک، یاری رسان است و به روند اشتغال در قلعه گنج و روستاهای اطراف این شهرستان کمک میکند.

رئیس بنیاد مستضعفان اظهار کرد: سه سال و نیم پیش بود که به فرمان مقام معظم رهبری به قلعه گنج ورود کردیم، شخص مقام معظم رهبری به بنده دستور دادند که به یک منطقه محروم از کشور بروید، آنجا را از آب و گل در بیاورید و در بحث اشتغال و معیشت مردم آن منطقه کوشا باشید. پس از آن همین الگو را در مناطق دیگر نیز ادامه دهید.وی افزود: بنیاد مستضعفان نیز به فرمان رهبر معظم انقلاب پا به قلعهگنج گذاشت و شکر خدا بعد از گذشت ۳ سال و نیم با شعار کار با مردم برای مردم، تلاش کرد تا اوضاع زندگی را در قلعه گنج را بهتر و بهتر کند.موسی برزگری، مدیرعامل بنیاد علوی در حاشیه این بازدید گفت: خدا را شاکریم که اعتماد به نفس مردم در شهرستان قلعه گنج به اندازه مطلوب رسیده و مردم این شهرستان در حال حاضر به این موضوع ایمان دارند که توانایی رسیدن به اهداف خود را دارند.وی افزود: مردم قلعهگنج همانند آن کودکی بودند که به تازگی راه رفتن را یاد گرفته است. کودکی که تازه راه رفتن یاد گرفته دفعات بسیار زمین خورده و دوباره از زمین بر میخیزد. اما امروز، زمین خوردنهای مردم شهرستان قلعه گنج به پایان رسیده؛ چرا که مردم در حال حاضر بر روی پای خود استوار هستند و و مسیر خود را به درستی پیدا کرده و در حال پیش روی در این مسیر هستند.بنابراین گزارش، در سفر رئیس بنیاد مستضعفان به این منطقه نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز او را همراهی کردند تا از روند پیشرفت و فعالیتهای بنیاد در الگوی اقتصاد مقاومتی کشور بازدید کنند.تلاش همه جانبه برای کشف دوباره «گنج» در قلعه گنجانتهای پیام/
منبع :: https://www.tasnimnews.com

خبر جدید  بازدید رئیس ستاد اجرایی فرمان امام از آق‌قلا در جامِ لودر
0/5 (0 نقد و بررسی)