دهک  | dehak
11:21:44 - چهارشنبه 27 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

اسکورت گوشت وارداتی تا فروشگاه‌ها

اسکورت گوشت وارداتی تا فروشگاه‌ها
معاون اتاق بازرگانی گفت: گوشت‌های وارداتی بعد از بازشدن پلمب در خودرو‌های حامل تا محل فروشگاه‌های توزیع اسکورت می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، هوشیار فقیهیبا اشاره به تشدید نظارتها بر توزیع کالاهای اساسی گفت: محموله گوشتهای وارداتی بعد از باز شدن پلمب در خودروهای حامل، تا محل فروشگاههای محل توزیع بهنوعی اسکورت میشود تا از رسیدن آن به دست مصرف کننده واقعی و هدف اطمینان حاصل شود.

وی افزود: البته این جزو وظایف قانونی ما نیست، ولی برای کنترل بازار در چارچوب قوانین و مقررات عادی نمیتوانیم با این قبیل کالاها مثل کالاهای عادی در شرایط عادی برخورد کنیم.

خبر جدید  اجرای طرح های با چرخه کامل توسعه و اشتغال در قلعه گنج

معاون اقتصادی اتاق بازرگانی با بیان اینکه اولویت اتاق اصناف تمرکز بر فروش فوقالعاده است گفت: ما دنبال این هستیم که فرهنگ فروش فوقالعاده را ترویج کنیم.
هوشیار فقیهی با اشاره به برگزاری نمایشگاههای عرضه مستقیم و بهاره افزود: ۱۱۵ نمایشگاه عرضه مستقیم در استانها و شهرستانهای کشور برگزار میشود که چندین کمیته راهبری برای نظارت بر فعالیت این نمایشگاهها درست کردهایم تا مستمراً کار نظارت را انجام دهند و باید نظارتهای فیزیکی بهشدت افزایش یابد که تمهیدات ویژهای برای آن اندیشیده شده است.

خبر جدید  گفت‌وگوی تصویری با وزیر نیرو؛ هشدار سیلاب در جنوب کشور/ خبر جدید از انتقال آب خزر/ تغییرات در ساختار آب

معاون اقتصادی اتاق بازرگانی، تعادل عرضه و تقاضا را شرط حل مشکلات بازار دانست و گفت: در حوزه گوشت با تمهیداتی که اندیشیده شده انتظار داریم فاصله قیمت آزاد و دولتی این کالا کاهش یابد که قطعاً هم کاهش خواهد یافت.

هوشیار فقیهی با ابراز اینکه اصناف حاشیه سودشان را از فروش مرغ در برخی از استانها تا ۴ درصد کاهش دادهاند گفت: این درست نیست که نهاده با ارز ۴۲۰۰ تومان تأمین شود بعد قیمت مرغ را با نرخ نیمایی محاسبه کنیم.

خبر جدید  هشدارهای هواشناسی برای کشاورزان تا ۲۹ اردیبهشت

انتهای پیام/*


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)