دهک  | dehak
0:43:54 - سه‌شنبه 26 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

از سوی سازمان اداری و استخدامی نحوه تبدیل وضعیت کارمندان پیمانی به رسمی مشخص شد

از سوی سازمان اداری و استخدامی نحوه تبدیل وضعیت کارمندان پیمانی به رسمی مشخص شد
رئیس سازمان اداری و استخدامی چگونگی تبدیل وضعیت کارمندان پیمانی به رسمی آزمایشی در مشاغل حاکمیتی را به دستگاه‌های اجرایی مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری ابلاغ کرد.

به گزارش گروه فرهنگیخبرگزاری دانشجو،رئیس سازمان اداری و استخدامی چگونگی تبدیل وضعیت کارمندان پیمانی به رسمی ازمایشی در مشاغل حاکمیتی را به دستگاههای اجرایی مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری ابلاغ کرد.

براساس این بخشنامه که ۵ اسفند ماه سال ۹۷ ابلاغ شد آمده است: در اجرای تصویبنامه شماره ۱۴۷۹۹۱/ت ۵۴۷۷۰ هـ مورخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ هیأت وزیران و پیرو بخشنامه شماره ۱۴۴۱۸۹ مورخ ۱۳۹۷/۳/۲۸ در خصوص تبدیل وضع کارمندان پیمانی به رسمی آزمایشی در مشاغل حاکمیتی، موارد ذیل برای اجرا ابلاغ میگردد:

۱ – به دستگاههای اجرایی که مشاغل حاکمیتی خود را در اجرای بند (۶) تصویبنامه شماره ۴۴۹۱۳/۱۶۳۴۶۷ مورخ ۱۳۸۹/۳/۲۸ وزیران عضو کمیسیون اجتماعی و دولت الکترونیک و بخشنامه شماره ۲۰۰/۴۲۴۸۰ مورخ ۱۳۸۹/۰۸/۱۶ به این سازمان اعلام نمودهاند، اجازه داده میشود کارمندان واجد شرایط زیر را با رعایت مفاد تصویبنامه و بخشنامه صدرالاشاره به رسمی آزمایشی تبدیل وضع نمایند:

خبر جدید  خبر خوش برای کشاورزانی که مشکل وثیقه بانکی دارند

۱-۱ -شاغلین پستهای سازمانی مشاغل حاکمیتی که دستگاههای اجرایی در اجرای تصویبنامه و بخشنامههای موضوع بند یک این بخشنامه تعیین و به این سازمان اعلام نمودهاند.

۱-۲- پستهای سازمانی تخصیص یافته به مشاغل اختصاصی دستگاههای اجرایی با شرایط احراز مدرک تحصیلی لیسانس و بالاتر، که با توجه به بند (۳) مصوبه اشاره شده در بند (۱)، در تعریف شغل، در اجرای مفاد ماده (۷۰) قانون مدیریت خدمات کشوری طبق مصوبه شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی، عهدهدار وظایف سیاستگذاری، هدایت و نظارت باشند.

۳-۱- شاغلین پستهای سازمانی مستقر در واحدهای تقسیمات کشوری (موضوع بند (۲) مصوبه شماره ۲۴۸۱۹۷/ ت. ۴۴۹۱۳ ک. مورخ ۱۳۹۰/۱۲/۱۶ وزیران عضو کمیسیون امور اجتماعی و دولت الکترونیک) که در زمره مشاغل موضوع بندهای (۱-۱) و (۱-۲) این بخشنامه باشند.

خبر جدید  شریعتمداری: دستمزد کارگران باید افزایش معقولی داشته باشد

تبصره: تبدیل وضع متصدیان مشاغلی که به طور مشخص در تبصره (۱) بند (۳) تصویب نامه شماره ۴۴۹۱۳/۱۶۳۴۶۷ مورخ ۱۳۸۹/۷/۲۲ ذکر شدهاند، امکانپذیر نخواهد بود.

۲ – دستگاههای اجرایی که تاکنون مشاغل حاکمیتی خود را به این سازمان اعلام ننمودهاند، باید ابتدا منطبق با تصویب نامه و بخشنامه ابلاغی موضوع بند (۱) نسبت به اعلام مشاغل حاکمیتی خود اقدام، سپس با توجه به موارد مطروحه در بند (۱) در خصوص تبدیل وضع کارمندان پیمانی خود اقدام نمایند.

۳ -تبدیل وضع ایثارگران مشمول قوانین و مقررات خاص خود میباشد.

خبر جدید  طرح الگوی کشت آماده اجرا شد / اختصاص ۱۵۰ میلیون یورو برای اجرای آبیاری نوین در کشور

لذا، ضمن ارسال تصاویر مصوبات و بخشنامههای مورد استناد، خاطرنشان میسازد که کلیه عملیات مربوط به صدور شماره مستخدم رسمی آزمایشی برای کارکنان پیمانی واجد شرایط، پس از طرح و تأیید موضوع توسط شورای راهبری توسعه مدیریت دستگاه اجرایی، در بستر سامانه کارمندایران صورت میگیرد.

بر این اساس، دستگاههای اجرایی میتوانند پس از بارگذاری اطلاعات و مستندات خود در سامانه مذکور، مستقیماً نسبت به اخذ شماره مستخدم رسمی آزمایشی اقدام نموده و از هر گونه مکاتبه غیرضرور از قبیل: ارسال لیست اسامی افراد واجد شرایط به این سازمان خودداری نمایند.

مسئولیت حسن اجرای این بخشنامه به عهده بالاترین مقام دستگاه اجرایی است.


منبع :: http://snn.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)