دهک  | dehak
11:21:36 - چهارشنبه 27 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

ادعای معاون سازمان حمایت؛ امسال فقط ۲۸۰هزار تن گوشت بازار از داخل تأمین شد

ادعای معاون سازمان حمایت؛ امسال فقط ۲۸۰هزار تن گوشت بازار از داخل تأمین شد
معاون سازمان حمایت مدعی شد: التهاب بازار گوشت ناشی از کاهش داخلی تولید گوشت بود، نیاز بازار داخل به گوشت حدود ۹۶۰هزار تن است که امسال فقط ۲۸۰هزار تن از داخل تأمین شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، شهرام میرآخور، معاون سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگانبا اشاره با تمهیدات ویژه و خوبی که برای تنظیم بازار گوشت انجام گرفته است گفت: ۵ تیم در بازرسی و نظارت مراحل عرضه، انبارها، سردخانه ها، برخی از وادکنندگان و عرضه کنندگان و واسطههایی را که در بازار گوشت اخلال میکردند شناسایی و با آنها برخورد کردند.

خبر جدید  پرداخت غرامت ۱۶ میلیارد دلاری دولت آمریکا به کشاورزان آسیب دیده از جنگ تجاری

این مسئول افزود: التهاب بازار گوشت ناشی از کاهش داخلی تولید گوشت بود، نیاز بازار داخل به گوشت حدود ۹۶۰ هزار تن است که امسال فقط ۲۸۰ هزار تن تأمین شد و با میزانی که تا الآن واردات گوشت داشتهایم باز هم ۳۳۰ هزار تن فاصله وجود دارد تا نیاز داخل بهتمامی تأمین شود و همین فاصله است که موجب ایجاد فساد و رانت میشود بهویژه وقتی که کالایی با ارز دولتی وارد میشود و درست به همین دلیل است که نیاز به نظارت ویژه وجود دارد.

خبر جدید  دولت اشتباهات گذشته درمورد اعلام نرخ خرید گندم را تکرار نکند

میرآخور با بیان اینکه هیچ مشکلی برای تأمین میوه شب عید وجود ندارد گفت: بهدلیل حساسیتی که روی سیب و پرتقال بود این دو قلم میوه بهاندازه کافی خریداری و ذخیره شده که در روزهای پایانی سال با قیمتی که ستاد تنظیم بازار اعلام خواهد کرد توزیع خواهد شد.

خبر جدید  تامین نهاده‌های کشاورزی و امور دام، اولویت وزیر جهاد کشاورزی است

انتهای پیام/*


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)