دهک  | dehak
11:15:04 - سه‌شنبه 5 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آغاز فروش اینترنتی گوشت تنظیم‌بازاری از پنج‌شنبه/ هر کد پستی ۳کیلو

آغاز فروش اینترنتی گوشت تنظیم‌بازاری از پنج‌شنبه/ هر کد پستی ۳کیلو
مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران با اعلام اینکه از پنج‌شنبه فروش گوشت‌های تنظیم‌بازاری در دو فروشگاه اینترنتی آغاز می‌شود، گفت: این دو فروشگاه اینترنتی محصولات مورد نیاز مردم را بر اساس هر کد پستی برای هرخانوار، درب منزل تحویل می‌دهند.

رضا سالمی مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، اظهار کرد: برای توزیع محصولات پروتئینی شامل گوشت قرمز و مرغ گرم و منجمد، طرح توزیع اینترنتی این محصولات در دستور کار قرار گرفته است.

وی افزود: یک فروشگاهاینترنتیبهنام بهروزرسان در این ارتباط راهاندازی شده است وفروشگاهجدیدی نیزاز روز چهارشنبه بهنام یخچال راهاندازی میشود؛با این دو فروشگاه اینترنتی،از پنجشنبه به مردم خدمات ارائه میشود تا آنها بتوانند محصولات مورد نیاز خود را بهآسودگی خریداری و آن را درب منزل دریافت نمایند.

مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران ادامه داد: دولت بهدنبال آن است که توزیع خود را از روش سنتی موجود بهتدریج بهسمت توزیع اینترنتی ببرد؛ در این روش برای ارائه این محصولات کد پستی منزل دریافت میشودو برای هر خانواده بر این اساس سهمیه ماهانهای در نظر گرفته شده است.

خبر جدید  پشت صحنه گرانی گوشت از زبان مدیر اسبق اتحادیه دامداران/افزایش قیمت گوشت طبیعی است ولی نه تا ۱۲۰ هزار تومان

دلالی با گوشت قرمز دولتی

وی تصریح کرد: اخیراً در صفهای خرید گوشت بهنرخ مصوب،افراد زیادی هستند که به این گوشت نیازی ندارند و فقط بهخاطر تفاوت قیمت زیادی که با بازار دارد آن را خریداری میکنند و در بازار آزاد میفروشند و از این طریق دلالی شکل گرفته است.

سالمی گفت: در این طرح جدید، دیگر یک خانواده پنجنفره نمیتواند با ۵ کد ملی ۵ سهمیهگوشت قرمز بهنرخ دولتی را خریداری کند و تنها بر هر خانواده یک سهمیهو بر اساس کد پستیاختصاص مییابد.

خبر جدید  وزیر نیرو: ۷۰ درصد ظرفیت‌ سدهای کشور پرآب شد

وی تصریح کرد: در حال حاضر تنها گوشت قرمز گرم و منجمددولتی در این سامانههای اینترنتی عرضه میشود اما قرار است که بهزودی توزیع مرغ نیز انجام شود.

سالمیگفت: قیمت هرکیلوگرم گوشت منجمد (گوساله برزیلی) ۲۹ هزار تومان، گوشت گرم حدود ۴۰ هزار تومان اما بر اساس قطعه خریداریشده مانند سردست، ران و کشورِ واردشده قیمت متفاوتی دارد و مرغ ۹ هزار و ۸۰۰ تومان است.

سالمی درباره قیمت قطعات مختلف قیمت گوشت گرم وارداتی گفت: قیمت این محصولات با توجه به اینکه از کشورهای مختلفیآمده،متفاوت است و افراد برای آگاهی از قیمتها به فروشگاههای اینترنتییادشده مراجعه کنند.

وی اظهار داشت که در طرح فروش اینترنتی گوشت قرمز به هر خانواده بر اساس کد پستی ۲ تا ۳ کیلوگرم گوشت قرمز (در ماه) بر اساس نرخهای مصوب دولت تحویل داده میشود.

خبر جدید  مدیریت توزیع گوشت تنظیم بازاری به اتاق تعاون سپرده شد

مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران گفت: کالا بهاندازه کافی وجود دارد اما هجمهای که در بخش تقاضابهوجود آمده است باعث برهم خوردن روند عرضه و تقاضا شده است، مردم این اطمینان را داشته باشند که مرغ، گوشت و دیگر کالاهای اساسی بهاندازه کافی در کشور وجود دارد.

بنابر این گزارش بر اساس مراجعهای که به یکی از سایتهای مربوطه شده، بخش عرضه گوشت با قیمت تنظیمبازاری هنوز فعال نشده است.

انتهای پیام/*


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)