دهک  | dehak
11:14:56 - چهارشنبه 13 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آغاز توزیع اینترنتی سبد گوشت و مرغ تنظیم بازاری

آغاز توزیع اینترنتی سبد گوشت و مرغ تنظیم بازاری
توزیع سبد گوشت و مرغ و تنظیم بازاری توسط یکی از فروشگاه های اینترنتی گوشت تنظیم بازاری که با دولت همکاری می‌کند، آغاز شد. قیمت هر سبد ۱۴۰ هزار تومان تا ۱۶۰ هزار تومان است و به هر خانوار یک بار در ماه این بسته تعلق می‌گیرد.

مصطفی مظفری مدیر یکی از سامانه هایاینترنتیتوزیع گوشت تنظیم بازاریدر گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم اظهار کرد: از ۲۲ بهمن ماه سال جاری فعالیت فروشگاه اینترنتی عرضه گوشت تنظیم بازاری «یخچال» با آدرسyakhchaal.com وyakhchal.ir آغاز شده است.

وی افزود: مردم برای خریداری محصولات تنظیم بازاری از این سایت باید ابتدا به سایت یاد شده مراجعه و ثبت نام کنند و بعد از احراز هویت آنهامیتوانند سبد محصولات پروتئینی شامل سه عدد مرغ و دو قطعه گوشت را دریافت کنند.

مدیر یکی از سامانه اینترنتیتوزیع گوشت تنظیم بازاری، ادامه داد: وزن مجموع مرغ و گوشتی که در این بسته قرار دارد به ترتیب ۵ و ۳ کیلو گرم است که ما آن را دربستهای تحت عنوان سبد خانواده جمع آوری کرده و آن را طی ۲۴ ساعت تا ۴۸ ساعت آینده به مشتریان تحصول میدهیم.

خبر جدید  پیشنهاد نرخ جدید خرید تضمینی گندم تا ۲ روز آینده به شورای اقتصاد/ برخی کشاورزان گندم خود را به دولت نمی‌فروشند

وی تصریح کرد: قیمت هر کیلوکرم گوشتسردتمنجمد گوساله ۲۸ هزار و ۵۰۰ تومان است، ران منجمد گوساله ۲۸ هزار تومان و مرغ ۸ هزار و ۹۰۰ تومان است و قیمت هر سبد ۱۴۰ هزار تومان تا ۱۶۰ هزار تومان بر اساس وزن ان متغییر است.

مظفری گفت: بر اساس تعاملی که با پست انجام شده است این شرکت یک اتصال API خود را در اختیار ما قرار داده است تا از این طریق بتوانیم آدرس های اظهار شده را با کد پستی مطابقت بدهیم.
وی تصریح کرد: از روز گذشته ۴۰۰ بسته توزیع شده است و در روزهای آینده این توزیع بر اساس حجمی که در اختیار ما قرار میگیرد در جریان خواهد بود.

مظفری گفت: در حال حاضر تنها در مناطق ۱۶ تا ۲۰ تهران توزیع انجام میشود اما در آینده به مناطق دیگر تهران نیز خدمات ارائه میشود.

خبر جدید  دستورالعمل خرید تضمینی گندم در سال ۹۸ کارشناسی، تدوین و ابلاغ می‌شود

بر اساس اعلامشرکت پشتیبانی امور دام استان تهران قرار بود فعالیت این سامانه از ۱۸ بهمن ماه سال جاریآغاز شود اما این سامانه با چند روز تاخیر شروع به کار کردو تنها محصولات منجمد پروتئینی شامل گوشت و مرغ را در غالبیک بسته، عرضه میکند.

انتهای پیام/


منبع :: https://www.tasnimnews.com

خبر جدید  افزایش قیمت خرید تضمینی گندم منتفی شد
0/5 (0 نقد و بررسی)